En Sıcak Konular

ÇOCUKLAR ARABAYI ÇALDI

6 Temmuz 2022 11:39 tsi
ÇOCUKLAR ARABAYI ÇALDI Küçük çocuklar Audi marka lüks otomobili çaldı

Akşam saatlerinde Sultangazi Cumhuriyet Mahallesi’nde küçük çocuklar, Fehim Dakak isimli şahsın aracını park edip yol kenarında mekana girdiğini görünce, lüks aracın kapısını açarak içinden başka bir aracın anahtarını çaldı.

VURA VURA GİTTİLER 

Çocuklardan biri anahtarını çaldığı lüks araca bindi ve sağa sola çarpa çarpa ilerlemeye başladı. Durumu fark eden araç sahibi Fehim Dakak olayı polis ekiplerine bildird Yıl Mahallesi’ne gelene kadar çok sayıda araca vurarak araçta yüksek maddi hasar meydana geldi. Daha fazla ilerleyemeyen küçük çocuk, aracı yol ortasında bırakarak kaçtı.

Polis ekipleri, aracı sokak içerisinde terk edilmiş halde bularak sahibine teslim etti. Olay yerine gelen polis ekipleri aracı çalıp kaçan çocuk hırsızı ve arkadaşını yakalamak için inceleme başlattı. 

Aracı çalınan Fehmi Dakak“Dernekte oturuyordum benim arabamı da derneğin önüne park ettim. Bu arabada karşıda duruyordu. İki tane çocuk geliyor benim arabamı açıyorlar. Bunun yedek anahtarı bende yedek anahtarı alıp götürüyorlar. Komşular ses verdi arabamın peşinden gittim ama nerden yakalayacağım. Ondan sonra geldim yine benim aracımla geldim derneğin önüne. Polisler geldi sizin arabanız mı çalındı? Dediler. Bizi takip et senin arabanı bulduk, dediler. Sonra buraya geldik araba bu halde. En az 8-10 tane araba vurmuş. Anahtar üstünde değildi aracın benim aracımın içinden yedek anahtarı alıp gittiler. Genç çocuklar bir de birisine vursalar öldürseler ne yapacağız. Herkes çoluğuna çocuğuna sahip çıksın. Herhalde komşulardır oradaki komşular. Nereden biliyor bu iki araba benimdir onu açıyorlar bunu çalıyorlar”  ifadelerini kullandı.Bu haber 658 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  6,310 µs